Aşağıdaki şartlar ve koşullar LGDestek.NET web sitesinin ve LGDestek.NET Forum Yazılımı, LGDestek.NET Destek Forumları ve LGDestek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesinden veya web sitesinden erişilebilen tüm içerik, hizmet ve ürünlerin kullanımına tabidir. NET Hosting hizmeti (“Hosting”), (birlikte, Web sitesi alınır). Web sitesi LGDestek.NET (“LGDestek.NET”) tarafından sahip olunan ve işletilmektedir. Web Sitesi, burada yer alan tüm şart ve koşulların ve diğer tüm işletim kurallarının, politikalarının (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, LGDestek.NET’in [Gizlilik Politikası] (/ privacy) ve [Community Guidelines] (/ Topluluk Kuralları) dahil olmak üzere değiştirilmeden kabul edilmenize bağlıdır. sss)) ve bu Sitede zaman zaman LGDestek.NET (toplu olarak “Anlaşma”) tarafından yayınlanabilecek prosedürler.

Lütfen Web Sitesine erişmeden veya bunları kullanmadan önce bu Sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun. Web sitesinin herhangi bir bölümüne girerek veya kullanarak, bu sözleşmenin hüküm ve koşullarına bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, o zaman Web Sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu şartlar ve koşullar LGDestek.NET tarafından bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu terimlerle sınırlıdır. Web sitesi sadece en az 13 yaşında olan kişiler için geçerlidir.

1. LGDestek.NET Hesabınız

Web sitesinde bir hesap oluşturursanız, hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz ve hesabın altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden tamamen siz sorumlusunuz. LGDestek.NET’i hesabınızın izinsiz kullanımlarından veya diğer güvenlik ihlallerinden derhal haberdar etmelisiniz. LGDestek.NET, bu tür eylemler veya ihmaller sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir zarar da dahil olmak üzere, sizin tarafınızdan yapılan herhangi bir işlem veya ihmalden sorumlu olmayacaktır.

2. Katkıda Bulunanların Sorumluluğu

Web Sitesine materyaller gönderiyorsanız, Web Sitesinde linkleri yayınlayın ya da Web Sitesi (herhangi bir materyal, “İçerik”) aracılığıyla materyali kullanılabilir hale getirin (veya herhangi bir üçüncü tarafın yapmasına izin verin), İçerikten tamamen siz sorumlusunuz. ve bu İçerikten kaynaklanan herhangi bir zarar. Söz konusu İçeriğin metin, grafik, ses dosyası veya bilgisayar yazılımı oluşturup oluşturmadığına bakılmaksızın durum böyledir. İçeriği kullanılabilir hale getirerek şunları beyan ve taahhüt edersiniz:

  • İçeriğin indirilmesi, kopyalanması ve kullanılması, herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkı, patent, ticari marka veya ticari sır hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmeyecektir;
  • Eğer işvereniniz yarattığınız fikri mülkiyet haklarına sahipse, (i) herhangi bir yazılım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla İçeriği yayınlamak veya kullanıma sunmak için işvereninizden izin aldınız veya (ii) İçeriğe veya İçeriğe tüm haklara;
  • İçeriğe ilişkin herhangi bir üçüncü taraf lisansına tam olarak uyduğunuz ve son kullanıcılara gerekli şartların başarılı bir şekilde iletilmesi için gereken her şeyi yaptınız;
  • İçerik herhangi bir virüs, solucan, kötü amaçlı yazılım, Truva atı veya diğer zararlı veya yıkıcı içeriği içermez;
  • İçerik spam değildir, makine veya rastgele üretilmez ve üçüncü taraf sitelere trafiği yönlendirmek veya üçüncü taraf sitelerin arama motoru sıralamalarını artırmak veya yasa dışı eylemler yapmak için tasarlanmış etik olmayan veya istenmeyen ticari içerik içermez ( (phishing gibi) ya da materyalin kaynağına (aldatma gibi) alıcılar yanıltıcı;
  • İçerik pornografik değildir, tehdit içermez veya şiddeti teşvik etmez ve üçüncü kişilerin gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez;
  • İçeriğiniz, haber grupları, e-posta listeleri, bloglar ve web siteleri ve benzeri istenmeyen tanıtım yöntemleri üzerindeki istenmeyen postalar gibi istenmeyen elektronik mesajlar aracılığıyla tanıtılmıyor;
  • İçeriğiniz, okuyucularınızı başka bir kişi veya şirket olduğunuzu düşünerek yanlış yönlendirecek şekilde adlandırılmamıştır; ve
  • Bilgisayar kodu içeren İçerik söz konusu olduğunda, LGDestek.NET ya da başka bir şekilde ister istemez, malzemelerin türünü, niteliğini, kullanımlarını ve etkilerini doğru bir şekilde kategorize etmiş ve / veya tanımlamış olursunuz.

3. Kullanıcı İçeriği Lisansı

Kullanıcı katkıları, Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 Sınırsız Lisansı altında lisanslıdır . LGDestek.NET, bu beyanların veya garantilerin herhangi birini sınırlandırmaksızın, LGDestek.NET’in kendi takdirine bağlı olarak (i) LGDestek.NET’in makul görüşünde herhangi bir LGDestek’i ihlal eden herhangi bir içeriği reddetme veya kaldırma hakkına sahiptir. NET politikası veya herhangi bir şekilde zararlı veya sakıncalı veya (ii) herhangi bir şahsa veya tüzel kişiye LGDestek.NET’in tamamen kendi takdirine bağlı olarak Web Sitesine erişimi veya erişimi reddetme veya kullanımdan kaldırma. LGDestek.NET, daha önce ödenmiş olan herhangi bir miktarın iadesini sağlama yükümlülüğüne sahip olmayacaktır.

4. Ödeme ve Yenileme

Genel Terimler

İsteğe bağlı ücretli hizmetler veya yükseltmeler Web sitesinde bulunabilir. İsteğe bağlı bir ücretli hizmet veya yükseltme kullandığınızda, LGDestek.NET’i belirtilen aylık veya yıllık abonelik ücretlerini ödemeyi kabul edersiniz. Ödemeler, hizmeti veya yükseltmeyi kullanmaya başladığınız gün ön ödeme temelinde ücretlendirilir ve söz konusu hizmetin kullanımını kapsamaz veya belirtilen aylık veya yıllık abonelik dönemine yükseltilir. Bu ücretler iade edilmez.

Otomatik Yenileme

LGDestek.NET’i bir hizmeti iptal etmek veya güncellemek istediğiniz geçerli abonelik süresinin bitiminden önce bildirmediğiniz sürece, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir ve o zaman geçerli yıllık veya aylık abonelik ücretini (ve tüm vergileri) tahsil etme yetkisi size aittir. ) Sizin için kaydettiğimiz herhangi bir kredi kartı veya diğer ödeme mekanizmasını kullanmak. Abonelikler herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

5. Hizmetler

Hosting, Destek Hizmetleri

İsteğe bağlı Barındırma ve Destek hizmetleri, LGDestek.NET tarafından her bir hizmete ilişkin şartlar ve koşullar altında sağlanabilir. Hosting / Destek veya Destek hizmetleri hesabına üye olarak, bu şartlara ve koşullara uymayı kabul edersiniz.

HTTPS

HTTPS’yi ücretli bir eklenti olarak sunuyoruz. LGDestek.NET’te özel bir alan adıyla kaydolup kullanarak, sitenize HTTPS sağlama amacı için alan adı tescil ettirenin adına (örneğin gerekli sertifikaları talep ederek) hareket etme konusunda bize yetki vermektesiniz.

Kuruluş

Kurumsal Hosting hizmetleri LGDestek.NET tarafından, müşteriye özel bir sözleşmeyle belirlenen her hizmet için şartlar ve koşullar altında sağlanmaktadır. Bir Enterprise Hosting hesabına üye olarak, bu şartlara ve koşullara uymayı kabul edersiniz.

6. RWeb Sitesi Ziyaretçilerinin Sorumluluğu

LGDestek.NET, Web sitesine gönderilen bilgisayar yazılımı da dahil olmak üzere tüm materyalleri incelememiştir ve gözden geçiremez ve bu nedenle bu malzemenin içeriği, kullanımı veya etkilerinden sorumlu tutulamaz. Web Sitesini işleten LGDestek.NET, yayınladığı malzemeyi desteklemediğini veya bu malzemenin doğru, faydalı veya zararsız olduğuna inandığı anlamına gelmez veya ima etmez. Kendinizi ve bilgisayar sisteminizi virüslerden, solucanlardan, Truva atlarından ve diğer zararlı veya yıkıcı içeriklerden korumak için gerekli önlemleri almaktan sorumlusunuz. Web sitesi, teknik yanlışlıklar, yazım hataları ve diğer hataları içeren içeriğin yanı sıra rahatsız edici, uygunsuz veya başka türlü sakıncalı içerik barındırabilir. Web sitesi ayrıca gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal eden veya üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını ve diğer mülkiyet haklarını ihlal eden veya indirilen, kopyalanan veya kullanımı ek şart ve koşullara tabi olan veya belirtilmeyen materyalleri de içerebilir. LGDestek.NET, Web Sitesi ziyaretçileri tarafından kullanımından veya bu içeriğin ziyaretçileri tarafından herhangi bir şekilde indirilmesinden kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

7. Diğer Web Sitelerinde Yayınlanan İçerik

LGDestek.NET linkleri ve LGDestek.NET’e link veren web siteleri ve web sayfaları aracılığıyla sunulan bilgisayar yazılımı da dahil olmak üzere tüm materyalleri incelemedik ve gözden geçiremedik. LGDestek.NET, LGDestek.NET web siteleri ve web sayfaları üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve içeriklerinden veya kullanımlarından sorumlu değildir. Bir LGDestek.NET web sitesine veya web sayfasına bağlantı kurarak, LGDestek.NET bu web sitesini veya web sayfasını onaylamadığını veya ima ettiğini ima etmez. Kendinizi ve bilgisayar sisteminizi virüslerden, solucanlardan, Truva atlarından ve diğer zararlı veya yıkıcı içeriklerden korumak için gerekli önlemleri almaktan sorumlusunuz. LGDestek.NET, LGDestek.NET web sitelerinin ve web sayfalarının kullanılmamasından kaynaklanan zararlardan sorumlu değildir.

8. Telif Hakkı İhlali ve DMCA Politikası

LGDestek.NET, diğerlerinin fikri mülkiyet haklarına saygı duymasını isterken, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar. LGDestek.NET’te bulunan veya ona bağlı olan malzemelerin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız ve bu web sitesinde ABD’de bulunuyorsa, LGDestek.NET’in Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) Politikası. LGDestek.NET, ihlal edici malzemenin kaldırılması veya hak ihlalinde bulunan malzemeye ilişkin tüm bağlantıların devre dışı bırakılması gibi gerekli veya uygun olan tüm bildirimlere yanıt verecektir. LGDestek.NET, bir ziyaretçinin, uygun koşullar altında, LGDestek.NET ya da başkalarının telif haklarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiğini tekrar belirlemesi halinde, bir ziyaretçinin Web sitesine erişimini ve kullanımını sona erdirecektir. Böyle bir fesih durumunda, LGDestek.NET’in daha önce LGDestek.NET’e ödenen tutarların iadesini sağlama yükümlülüğü olmayacaktır.

9. Fikri mülkiyet

Bu Anlaşma, LGDestek.NET’ten herhangi bir LGDestek.NET veya üçüncü şahıs fikri mülkiyet hakkını size devretmez ve bu mülke ilişkin tüm haklar, mülkiyet ve menfaatler yalnızca (taraflar arasında olduğu gibi) sadece LGDestek.NET ile kalacaktır. LGDestek.NET, LGDestek.NET, LGDestek.NET logosu ve LGDestek.NET veya Web Sitesi ile bağlantılı olarak kullanılan diğer tüm ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar, LGDestek.NET veya LGDestek.NET lisansörlerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Web sitesi ile bağlantılı olarak kullanılan diğer ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar diğer üçüncü tarafların ticari markaları olabilir. Web Sitesini kullanmanız, herhangi bir LGDestek.NET ürününü veya üçüncü taraf ticari markalarını çoğaltmak veya başka şekilde kullanmak için herhangi bir hak veya lisans vermez.

10. İlişkilendirme

LGDestek.NET, içerik altbilgisinde “Powered by LGDestek.NET” tema yazarı ve font ilişkilendirmesi gibi ilişkilendirme bağlantılarını görüntüleme hakkını saklı tutar.

11. Değişiklikler

LGDestek.NET, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu Anlaşmanın herhangi bir bölümünü değiştirmek veya değiştirmek hakkını saklı tutar. Değişiklikler için bu Sözleşmeyi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Anlaşmada yapılan herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben Web Sitesine devam etmeniz veya Web Sitesine erişiminiz, bu değişikliklerin kabul edildiğini gösterir. LGDestek.NET, gelecekte, Web sitesi aracılığıyla yeni hizmet ve / veya özellikler sunabilir (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu yeni özellikler ve / veya hizmetler, işbu Anlaşmanın şart ve koşullarına tabi olacaktır.

12. Sonlandırma

LGDestek.NET, Web Sitesi’nin tüm bölümlerine veya herhangi bir bölümüne erişiminizi, bildirimde bulunarak veya bildirmeden, derhal veya sebepsiz olarak, herhangi bir zamanda, anında etkili bir şekilde sonlandırabilir. Bu Sözleşmeyi veya LGDestek.NET hesabınızı feshetmek isterseniz (varsa), Web Sitesini kullanmayı bırakabilirsiniz. Bu Anlaşmanın nitelikleri gereği sona erdirilmesi gereken tüm hükümleri, sınırlama olmaksızın, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, fesih hakkından yararlanacaktır.

13. Garantilerin Reddi

Web sitesi “olduğu gibi” sağlanmaktadır. LGDestek.NET ve onun tedarikçileri ve lisans verenleri, sınırlama olmaksızın, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme gibi garantiler de dahil olmak üzere, açık veya zımni her türlü garantiyi reddeder. Ne LGDestek.NET ne de onun sağlayıcıları ve lisans verenleri, Web Sitesinin hatasız olacağını veya bu erişimin kesintisiz veya kesintisiz olacağını garanti eder. Bunu gerçekten okuyorsanız, işte size link . Web sitesi aracılığıyla kendi takdirinize ve riskinize göre içerik veya hizmet satın aldığınızı veya başka bir şekilde aldığınızı veya anladığınızı anlıyorsunuz.

14. Sorumluluğun Sınırlandırılması

LGDestek.NET veya tedarikçileri veya lisans verenleri, herhangi bir sözleşme, ihmal, katı sorumluluk veya diğer hukuki ya da hakkaniyet teorisi kapsamındaki herhangi bir konuyla ilgili olarak hiçbir durumda sorumlu olmayacaktır: (i) herhangi bir özel, tesadüfi veya sonuçsal hasarlar; (ii) ikame ürün veya hizmetlerin tedarik maliyeti; (iii) kullanımın kesintiye uğraması ya da verilerin bozulması ya da bozulması için; veya (iv) LGDestek.NET’e tarafınızdan ödenen ücreti, bu sözleşmenin kapsamında, dava nedeninden önceki on iki (12) aylık süre boyunca aşan tutarlar için. LGDestek.NET, makul kontrolden öteye gidememesinden kaynaklanan herhangi bir başarısızlık veya gecikmeden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Yukarıdakiler yürürlükteki yasaların yasakladığı ölçüde geçerli olmayacaktır.

15. Genel Temsil ve Garanti

(İ) Web Sitesini kullanımınızın, bu Anlaşma ve ilgili tüm yasalar ile LGDestek.NET [Gizlilik Politikası] (/ gizlilik), [Topluluk Kuralları] (/ yönergeleri) ile tam olarak uyumlu olacağını beyan ve garanti etmektesiniz. yönetmelikler (ülkenizdeki, eyaletteki, şehirdeki veya diğer devlet dairelerinizde, çevrimiçi davranışı ve kabul edilebilir içeriği içeren ve bu web sitesinin bulunduğu ülkeden ihraç edilen teknik verilere ilişkin tüm geçerli yasaları içeren herhangi bir yerel yasa veya yönetmelik dahil olmak üzere) ya da bulunduğunuz ülke) ve (ii) Web Sitesini kullanmanız, herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeyecek ya da kötüye kullanmayacaktır.

16. Tazminat

Avukatların ücretleri de dahil olmak üzere, her türlü hak ve taleplerine karşı her türlü hak ve talebine karşı, zararsız LGDestek.NET’i, taşeronlarını ve lisans verenlerini ve ilgili direktörlerini, memurlarını, çalışanlarını ve temsilcilerini tazmin etmeyi ve ödemeyi kabul edersiniz. Web sitesi, bu Sözleşmeyi ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı değildir.

17. Çeşitli

Bu Anlaşma, LGDestek.NET ile bu konuyla ilgili olarak yaptığınız sözleşmenin tamamını teşkil eder ve sadece LGDestek.NET’in yetkili bir yöneticisi tarafından imzalanmış yazılı bir değişiklik veya LGDestek.NET tarafından gözden geçirilmiş bir versiyonun gönderilmesi ile değiştirilebilir. . Aksi takdirde, yürürlükteki yasalar, aksi takdirde, bu Anlaşmanın, Web Sitesine herhangi bir erişimin veya kullanımının, yasa hükümleri ihtilafı hariç olmak üzere, Kaliforniya eyaleti, Amerika Birleşik Devletleri yasalarına tabi olacaktır. Herhangi birinden doğan veya bunlarla ilgili olan herhangi bir anlaşmazlık, San Francisco County, California’da bulunan eyalet ve federal mahkemeler olacaktır. Fikri mülkiyet haklarına ilişkin ihtiyati tedbirler veya hak iddiaları ya da (herhangi bir yetkili mahkemede bir tahvilin gönderilmeden getirilebileceği) hak talepleri hariç olmak üzere, bu Anlaşmadan doğan herhangi bir ihtilaf, nihayet Kapsamlı Tahkim Kurallarına uygun olarak çözülür. Adli Tahkim ve Arabuluculuk Servisi, Inc. (“JAMS”) bu kurallara göre atanan üç hakem tarafından. Tahkim, İngilizce dilinde San Francisco, California’da gerçekleştirilecek ve tahkim kararı herhangi bir mahkemede uygulanabilecektir. Herhangi bir eylemde bulunan veya bu Anlaşmayı yürürlüğe koymaya devam eden taraf, masraflar ve avukatlık ücretlerine hak kazanır. Bu Sözleşmenin herhangi bir kısmı geçersiz veya uygulanamazsa, bu bölüm tarafların orijinal niyetini yansıtacak şekilde yorumlanacaktır ve kalan kısımlar tam olarak yürürlükte kalacaktır. Herhangi bir tarafın bu Anlaşmanın herhangi bir şartı veya koşulundan veya herhangi bir ihlalden herhangi birinden feragat etmesi, herhangi bir durumda, söz konusu terim veya koşulu veya bundan sonraki herhangi bir ihlalinden feragat etmeyecektir. Bu Sözleşme kapsamındaki haklarınızı, hüküm ve koşullarına bağlı kalmayı kabul eden ve bunlara bağlı olmayı kabul eden taraflara verebilirsiniz; LGDestek.NET bu Sözleşme kapsamındaki haklarını koşulsuz olarak devredebilir. Bu Anlaşma, tarafların, haleflerinin ve izin verilen atamalarının lehine bağlayıcı olacak ve lehine olacaktır.
Bu belge CC-BY-SA’dır. En son 1 Ocak 2018 tarihinde güncellendi.

Asıl olarak WordPress Hizmet Şartları’ndan uyarlanmıştır