Şarj kiti sorunu

İyi günler.2 gün önce lgdestek mağazasından şarj kiti+batarya almıştım bugün denedim ilk defa ve yeni bataryanın şarjı her 1-2 dakikada %1 düşüyor çok hızlı gidiyor.Ben yenisini denerken eski bataryayı da şarj kitine takmıştım bu sefer o da çok seri bir şekilde azalmaya başladı. Ekrana bakıyorsunuz 99 98 97 diye gidiyor hiçbir şey yapmadan çözümü nedir lütfen yardımcı olun

Şarj kitini 1 hafta kullanın. Bu gibi teknolojik aletlerde stabilite açısından 1 hafta kullanım yeterli olmaktadır.

LG servisine gittim ve aldığınız batarya orjinal değil dediler.Ahmet bey sizi facebooktaki lg grubundan beri tanıyorum birçok kez yardımcı oldunuz bana iletişime geçebilir misiniz benimle?

Dilerseniz LGDestek Mağaza Müşteri Hizmetleri numarasını arayıp ürünle bilgi alabilirsiniz. Ürünler %100 orijinaldir ve garantilidir.

LGDestek Mağaza Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 840 6543

Bu bilgiyi size hangi LG teknik servisi iletti?

LG nin müşteri hizmetlerini aradım Eskişehirdeki lg servisini söylediler oraya gittim sorunumu anlattım bataryayı test edeceklerdi bataryanız orjinal değil test edemem diyip geri verdiler

Bununla ilgili olarak biz testlerimizi gerçekleştirdik ve ürünlerimiz %100 orijinal garantisi altındadır.

Ama batarya sorunluydu yarım saatte bitiyordu değişim isteğiyle ilgili yerle konuştum kargoladım

Mağaza yetkililerimiz konuyla kısa sürede ilgilenecektir.

Teşekkür ederim ilginiz için

Rica ederiz. Bizi seçtiğiniz ve desteklediğiniz için biz teşekkür ederiz.