LG G7 DxOMark Puanı Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Aslen yayınlanan: https://www.lgdestek.net/lg-g7-dxomark-puani-hayal-kirikligina-ugratti-41007/

G serisi amiral gemisi LG G7 ThinQ ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı. Paylaşılan resmi bilgide yer alan bilgiye göre LG G7 DxOMark puanı belli oldu. Başlıktan da belli olacağı gibi amiral gemisi akıllı telefonun kamera ve video performansı için verilen puanı hayal kırıklığına uğratıyor. Kulanıcıların memnun kaldığı kamera performansı, DxOMark sitesi için pek de…

Aynı testi google camera ile yapsalar çok daha yüksek puan alırdı. G6 kullanıyorum kendi kamerasını kullanmıyorum artık telefonun. Google camera çok daha iyi her sahnede

@ ealpunal
google kamera yı ilk kez duydum, ben de G6 kullanıyorum ve kamerası bence gayet yeterli ve şık, ayrıca google kamera dediğiniz şey nasıl işliyo ki, sizin elinizde özellikleri ve donanımı belli bi kamera var, onu nasıl daha iyi hale getirdiğinden şüpheliyim, büyük ihtimalle değişik filtireler kullanıyordur

Hayır filtreleme yapmıyor. Facebook’a “lg mobile photography” yazarsanız bu soruların hepsine cevap bulacaksınız. Bir daha telefonun kendi kamera uygulamasını kullanamayacağınıza eminim. Pozlama süresi, ışık ayarı, beyaz dengesi, keskinlik, canlılık hepsini birden sahneye göre çok daha iyi ayarlıyor google camera, ilk fırsatta yükleyip deneyin

Şaşırmadım neyi mobilde düzgün yaptılar ki sürekli sıkıntı sürekli eziklik radyo programı ile tel satışı yapmaya başladılar teknik destek desen facia neyse say say bitmez