LG G6 ondroid 8 güncelleme sorunu

Selamlar.ben de uzun yıllar. Lg kullandım. Lg g2 den başladım.g3-g4-g5 kullandım.G4 ve G5 te yaşadığım ciddi sorunlardan sonra nefret ettim,la et eetim.LG teknik servisin ve LG garantinin olumsuz tutumu, uygulamaları ve davranışları sonucunda iphone kullanmaya başladım.Sonra LG G6 nın sorun çıkarmadığını duydum ve aldım.Cihaz henüz çok yeni,bir hafta fslan oldu.Henüz donanımsal anlamda olumsuz bir durum yok,memnunum lakin Güncelleme merkezini kontrol ettiğimde Android 8 güncellemesi yok.Sebebi nedir.saygılar

Benim telefonumda G6 ama uzun süredi oreo güncellemesi beklemekteyim ve halen gelmedi. LG müşteri hizmetlerine mail attım imei numarası filan istediler ve güncelleme çalışmalarının halen devam ettiğini söylediler.LG g6 kullananların çoğu oreo almışken ben neden böyle bir sorun yaşıyorum ?

LG G6 H870 Türkiye modeli için güncelleme yayımlandı lakin geri çekildi. Firmanın optimize tarafında güncellemede sorun olduğu ve revize edilmiş güncellemenin yayımlaması bekleniyor. Bunu beklemek yerine yayımlanıp geri çekilen güncellemeyi aşağıdaki makalemizden faydalanarak yapabilirsiniz.

Peki bu güncellemeyi yapınca garanti kapsamı dışında kalıyor mu acaba

Hayır, TR modeller için sağlanan güncelleme olduğu için hiçbir problem teşkil etmez

merhaba
lg h858 g5 speed oreo güncellemesinden sonra.şebeke sadece 4.5g de kullanılıyor.
ağ modunda otomatik GSM/WCDMA seçemiyorum aktiflenmiyor

Merhaba, güncellemenin stabil çalışması için hard reset öneririz. Bu yöntem için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz