Lg g5 pubg mobile de kasma

Pubg mobile ilk çıktığı zamanlar hd de hiç kasmadan oynayabiliyorken şuan birakin hd yi akıcı grafikte bile kasarak oynuyorum. Telefonu alali 1.5 yıl oldu daha dün telefona hard reset attım ve hala kasıyor . Şuan Oreo kullanıyorum noguat kullanırken de durum aynıydı bir fikri olan yada çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi

Pubg Performanslı bir telefon gerektiren daha güncel bir sürüm ve güçlü bir grafik işlemcisine sahip bir telefonla oynanması gereken bir mobil oyundur düşük model veya eski cihazlar tarafından desteklenmemesi veya performans düşüşü söz konusudur. Yapabileceğiniz en iyi yöntem ise cihazın daha fazla performans sağlaması için bataryayı sağlıklı ve orijinal olan yeni biriyle değiştirmek, cihazınızı güncel sürümde tutmak, arkaplan işlemlerini kısıtlamak olacaktır.
İyi günler dilerim :wink:

Öncelikle konu ile alakadar olduğun için teşekkür ederim . Dediklerin dogru lakin arkadaşımin g4 u var ve hd de kasmadan oynayabiliyorken benim oynayamamam koyuyor. Ve arka plandaki uygulamaları da özellikle siliyorum ve hic fayda etmiyor . Bu arada gecen antutu skorunu test ettgimde de 135.000 skor alan telefon 90.000 bazen de 100.000 i zor alıyor acaba işlemci ile alakalı bir sorun mu bilemedim . İyi aksamlar

GFX Tool programı ile kurcalayarak kasmayı azaltabilirsin. Google Play’de mevcut. :wink:

Denedim lakin hiçbir şey fark etmedi . Yinede teşekkürler

Hocam cihazın batarya Performansı diğer parçaların çalışma şeklini etkiler yine de bir yetkili servise danışmanız sizin için faydalı olacaktır Lg.com/destek adresinden yetkili Lg görevlilerine 7/24 e posta gönderebilir ve canlı sohbet edebilirsiniz yanı sıra Telefon numarası da mevcuttur.

Ben eski sürümünü deniyormuştum ondan hic fayda etmiyordu simdi daha az kasıyor teşekkürler :sweat_smile:

Rica ederim. Ayarları kurcalayabilirsin ama çözünürlüğü pek elleme derim. Kasmaya başlıyor.

Bende kasma çok az kardeşim hatta neredeyse hiç bir istersen oyunun verisini silip yeniden yukle. Bu arada yuksek grafilklerde hd bende

Ben hard reset bile attım kardeş şuan dengeli de birqz kasarak oynuyorum