LG G5 H860 Oreo Güncelleme Dağıtımı Başladı

Aslen yayınlanan: https://www.lgdestek.net/lg-g5-h860-oreo-guncelleme-dagitimi-basladi-41668/

Bildirilen yeni haberlere göre kullanıcılar tarafından forumlarda paylaşımlar hemen yapıldı. Yapılan bu paylaşımlarla birlikte LG G5 H860 Oreo güncellemesinin dağıtımı resmi olarak başladı. Modelin bulunduğu bölgede ilk güncellemeyi alan Tayvan halkı oluyor. Bu güncellemeyle birlikte yeni Android 8.0 Oreo işletim sistemine kavuşan LG G5 H860 modeli için güncelleme, şu an olarak bilgisayar üzerinden sağlanıyor. Tarihler…

H850 TR yi unuttular

G6 güncellemesi gelmeden g5 geldi yazıklar olsun sana LG bidaha senin en ufak ürününü alanın … Çevremdeki herkese de sizi kötülüyorum!!!

H870 modelleri için daha gelmeyecekmi güncelleme?

Telefonum h860 taiwan modeli bugün itibariyle güncelleme telefonuma geldi v30a olarak geçiyor

H870 güncellemesi hala askıda duruyor. LG G5 H850TR modeline ne zaman geleceği konusu ise hala meçhul

Sen sorbiliyor musun 850tr ye ne zmn gelecek

Maalesef bu konuda yetkililerden bilgi alamıyoruz. Bize de sisteme girilen otomatik cevabı veriyorlar.

Tamam saol sana bilgi geldiginde haber verirsen iyi olur

LG h860 telefon var ama halen oreo güncellemesi gelmedi tam net tarih bellimi

Lg h870TR de oreodan nougata nasıl dönebilirim?

LG G5 H860 modellerine güncelleme dağıtıldı. Bilgisayarda LG Bridge programıyla kontrol ediniz.

LG bridge uygulaması ile güncelleme geldimi diye kontrol ettim fakat telefon güncel durumda dedi h860

LG bridge uygulaması ile kontrol ettim LG G5 h860 android 8 i ama gelmemiş telefon güncel durumda diyor

Bı net bişey söyle arkadaşım

Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Yazılım Bilgileri adımlarını takip edip en altta Program Versiyonu bölümde yazan yeri kontrol edin. Bir ülke kısaltması olacak ve bu kısaltmayı iletin. Kontrollerimde TWN ve SEA modelleri güncellemeyi aldı. Bunlar Tayvan ve Singapur modelleri oluyor.

g5 850 tr modeline ne zaman gelicek ekim bitti hatırlatırsak

V20g-AME-XX yazıyor en son bu sürüm alacak acaba bilgi verin lütfen

AME modelleri için henüz dağıtım gerçekleşmedi. Gerçekleştiğinde buradan bilgi verilir.

H850TR Modeline bu güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi ? Neden amiral gemisine bu kadar geç güncelleme yapar bir şirket onu da anlamış değilim. Aslında sanırım LG TÜRKİYE nin başındakiler merkez e karşı pek te bir varlık gösterip TÜRK tüketicinin hassasiyetlerini göz önünde bulundurmuyorlar.G5 Pie güncellemesini almayacak ona zaten hazırlıklıydık ama Oreo yu almaması ne demek !!!