LG G5 H-ROM Yükleme Rehberi (LG G7 Port) (H850)


#1

Aslen yayınlanan: https://www.lgdestek.net/lg-g5-h-rom-yukleme-rehberi-lg-g7-port-h850-41522/

Gönüllü bir geliştirici tarafından inşa edilen LG G5 H-ROM artık kullanılabilir duruma getirildi. Bu ROM sistemi, daha önce LG G4, LG V30 ve LG G6 modelleri için de inşa edilmişti. Yeni sunulan sistemle birlikte LG G5 modellerine G serisinin amiral gemisi LG G7 arayüzü entegre edildi. Yeni arayüz UX 7.0 olarak adlandırılıyor ve LG G5…


#2

Merhaba h850TR Modeli için uygun mudur değilse 850tr için 8.0 rom var mı


#3

Uygundur lakin bu ROM sistemi LG G5 H850TR modeli için yüklenemez çünkü LG G5 H850TR modellerinin bootloader kilidi açılamıyor.


#4

G6 için G7 Portu varmı?


#5

Henüz ROM sistemi inşa edilmedi.


#6

bootloader derken. yani kısaca imkansız mı yüklemek


#7

Maalesef evet. LG G4 modelinden itibaren imkansız hale getirildi.


#8

Birşey soracağım acaba bootloader i açılmayan bir telefon için neden böyle bir yayın yapıyorsunuz yoksa siz bizimle … geçiyorsunuz :slight_smile:


#10

Forumu ve siteyi yabancı kişiler de takip edebiliyor ve Bootloader Kilidi açılan akıllı telefon kulllanan kullanıcılar da olabiliyor. Bu yüzden her kesime hitap etmeye çalışıyoruz.


#11

Bu yabancı kişiler TÜRKÇE biliyor veya çeviriyor olabilir tabii ki doğrudur. Her kesim e hitap ediliyor ancak H850TR kullanıcılarına nedense hitap edilmiyor.Sözlerimin hiçbiri size değil aslında bunların hepsi çekik gözlü uzakdoğulu ve müşterisine uzak hıyarağalarına :slight_smile: siz üstünüze almayın :slight_smile:


#12

Bu konuda biz de eleştirel yaklaşıyoruz. Umarız ilerleyen dönemlerde kendilerini iyileştirmeye hep devam ederler.


#13

Ana merkezin e-posta adresini biliyorsanız yazarsanız sevinirim.Burda sizi boşuna meşgul edeceğime direkt onlara ne mal olduklarını anlatayım. Arıyorum bulamadım bir türlü. 3000 tl ye telefon satmasını biliyorsunuz ama ne rom atabiliyoruz ne de güncelleme alabiliyoruz ki bu cihazın güncelleme alacağı söylendiği halde.


#14

Bizim ana merkezle hiçbir bağlantımız yok. LG Electronics firmasının Türkiye koluna ait tüm bilgilere internet üzerinden ya da www.lg.com/tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Biz sadece gönüllü destek sağlamakta olan bir şirketiz.