LG G5 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Avrupa'da Dağıtılıyor

Aslen yayınlanan: https://www.lgdestek.net/lg-g5-android-8-0-oreo-guncellemesi-avrupada-dagitiliyor-40612/

Piyasaya çıktığında modüler akıllı telefon olarak tanıtılan ve ilginç duygular oluşturan LG G5 modeli için yeni güncelleme dağıtıldı. Dağıtılan yeni güncellemeyle birlikte LG G5 Android 8.0 Oreo güncellemesi Avrupa modelleri için verilmeye başlandı. Yeni güncelleme dağıtımının LG G5 H850 EUR modeller için verilmesi, LG G5 Türkiye modelleri için de sinyali vermiş oldu. LG G5 Android…

ben kurmaya çalıştım ama önce telefonu görmedi sonra da model hatası verdi telefonu gördükten sonra model her takışımda instalizel bişey diyi 2 saniye geçince model hatsı verdi

yardım ederseniz sevinicem sabhtan beri uğraaşıyorum

Merhaba
Ben H850Tr cihazımı bu güncellemeti Lg up ile kurdum , tek problem ilk açılışta hata kodu gibi bir şey çıkıyor , boşluğa basıldığında gidiyor zaten. Başka herhangi bir hata göremedim. Kullanan varsa sormak istediğim bir şey var ; bazen telefon elimdeyken nereye bastığımın farkında olmadan aynı ıphone lardaki gibi bildirimler ekranı geliyor ,tüm bildirimler orada gözüküyor. O ekranın nasıl açıldığını bilen varsa bilgi paylaşımı rica ediyorum.

Ya şu H860 kullanıcıları olarak biz ölelim bi gelmedi ne bekliyorlar acaba

hocam ellerinize sağlık roomu yükledim ancak yükledikten sonra telefonumda sürekli olarak bluettoth durduruldu hatasını alıyorum .sistemden önebelleği falan temizledim ancak bi yarım saat sonra aynı şey devam etti. bluetoothu tammaen devredışı yapmak istiyorum ama telefon buna izin vermiyor :smiley: son çare olarak illa ki hart reset mi atmam lazım ? yardım edin lütfeen :slight_smile:

Orda dağıtılmasının bize ne faydası var sorabilirmiyim ? H850TR dediğimiz cihaz ne zaman alacak ve neden ayrımcılığa uğruyormuşuz gibi hissediyorum. Honour mudur nedir diğer cihazlara bakacağım bundan sonra lg alanı bildiği gibi yapsın. Bootloader kaldırılmaz ,güncelleme en son gelecekse bize gelir. Aloooo LG TÜRKİYE UYKUNUZU BÖLMEK GİBİ OLMASIN AMA MÜŞTERİNİZE SAHİP Mİ ÇIKSANIZ ACABAAAAAA

H850TR modeli için kore’ye bastırsanız mı acaba sayın TÜRKiye temsilcileri

Hala gelmedi bakarmısın şu işe ya

Bence gelecek diye beklemeyin arkadaşlar. Türkiye deki lg yöneticileri veya kore deki hıyarağaları bizi sallamıyor. LG alayım diye soranlara sakın diyorum.Neden diyorlar çünkü onlar sadece satmayı bilir ve en basit bir güncelleme bile sorun olabiliyor. Böyle çok vazgeçirdim.