LG G4 H81010l AT&T kapanma sorunu

iyi günler benim lg g4 h810 telefonum ile ilgili iki sorunum var.

1. telefon amerikan at&t oldugu için güncelleme yapılamıyor. android 5.1 sürümü var. program versiyonu ise h81010l. bunu sizin sitenizdeki euro h815 için olan üst versiyon rom yüklesem olur mu?
  2. telefon son günlerde kapanıp acılmaya basladı. acılma derken tam acılma yanı. logo da kalma degıl.
    kapanıyor sonra ya kendi tam acılıyor yada ben power dugmesi ile acıyorum. 1-2 dakka sonra tekrar aynı seyı yapıyor. denemediğim batarya kalmadı sorun düzelmedi. ama düşük amperli sarj aletine bagladığım zaman kapanma yapmıyor. mesela bilgisayardan usb ile sarj ettiğim zaman kapanmıyor. sarjdan çekince tekrar aynı sorun devam ediyor.
    yardımcı olursanız sevınırım. simdiden tesekkur ederım. calışmalarınızda basarılar dılerım.

Batarya deşarj sisteminde sorun olabilir. Telefonu garanti varsa servise, yoksa bir telefoncuya gösteriniz. Güncelleme konusunda bu gibi modellere yapabileceğimiz bir müdahale maalesef bulunmamaktadır. H815 modelinin versiyonunu yüklerseniz telefon kapanır yani brick olur. Bir firmware sitesinde yer alan ve LG G4 H810PR modeline uygun üst sürüm dosyası yer almaktadır. Aşağıdaki 1linke tıklayıp onu indirebilir ve 2.link üzerinden nasıl kurulacağını öğrenebilirsiniz.

1.http://link.tl/1U65y

2.https://www.lgdestek.net/lg-up-ile-stock-rom-yukleme-21133/

merhaba
telefonu actım anakartı cıkardım işemcinin ustunu alımınyum folyo ile kapattım sogutma amaclı. sımdı telefon acılıyor ama ekran gelmıyor. bildirim ısıgı yanıyor ama ekran yok. ne olmustur ve ben ne yapabılrım. yardımcı olursanız sevınırım. sımdıden tesekkurler…

Ekran bağlantılarında temassızlık olabilir. Tekrar kontrol ediniz ve doğru bağladığınızdan emin olun.

sıfır ekran aldım taktım yine olmadı. aynı bildirim ışığı yanıyor tel acılıyor ama görüntü yok
ne yapabilirim. teşekkürler…

Bir teknik servise gösterin. Teknik servis, usta işiyle test ettikten sonra ekranı kolayca takabilir. Bir bağlantı takılmadığı zaman ekran tamamen çalışamaz.